Szkolny Konkurs Tańca

Pomysł na szkolny konkurs tańca zrodził się w 2004 roku i wtedy po raz pierwszy go zorganizowaliśmy. Każda klasa przygotowała jeden taniec, który wczaśniej wylosowała. Wygrała klasa 3e tańcząc kankana. Konkurs bardzo się podobał i postanowiliśmy doskonalić organizcję i zasady konkursu. W minionym roku szkolnym 2006/2007 wprowadziliśmy taniec standardowy, latynoamerykański i free style, które  prezentują klasy w trzech etapach. Ocenianiu podlegają trzy kryteria:
1.Prezentacja - strój, estetyka i funkcjonalność, dobór muzyki.

( 0 - 5 punktów )

2.Stopień trudności - technika, styl i charakter tańca, kreatywność.

( 0 - 3 punkty )

3.Wyraz artystyczny plus 3 punkty gdy zespół posiada przynajmniej trzy pary mieszane.

( 0 - 3 punkty )
Sumuje się punkty z wszystkich kryteriów i etapów na tej podstawie wyznacza sie kolejność. W jury zasiadają dyrekcja, rodzice, nauczyciele i oni decydują jaka bedzie punktacja. Od Was natomiast zależeć będzie jakie wrażenie zrobicie na jury. Dla najlepszych przewidziane sa nagrody. W tym roku odbędą się trzy etapy konkursu 30.01, 2.04, finał 11.06. Teraz trzeba się tylko przygotować i zaprezentować swoje układy.

Powodzenia!!!