1% podatku = 1 piłka Geting Bank S.A
65 1560 0013 2026 0001 1543 0002
(z dop.: dla gimnazjum 15) (więcej informacji znajdziecie Państwo na dole strony głównej)
Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Turniej prowadzony jest systemem pucharowym, przegrany odpada. Harmonogram spotkań ustalany jest po losowaniu, które odbywa się w obecności uczniów na początku roku szkolnego. Aż do finału drużyny grają mecz i rewanż, wygrana drużyna przechodzi do dalszego etapu z eliminacji do ćwierćfinału, półfinału i finału, przegrana drużyna odpada z rozgrywek. Finał rozgrywany jest w dniu sportu. Mecze rozgrywane są na dwóch boiskach szkolnych. Drużynę tworzą uczniowie jednej klasy podczas gry na boisku zespół składa się z sześciu zawodników, którzy moga sie zmieniać nieograniczona ilość razy. Czas gry 2 x 15 minut z przerwą 5 minutową. Zespół powinien sie stawić na boisku w wyznaczonym wczesniej czasie zgodnie z charmonogramem rozgrywek w danym dniu nie później jak 10 minut od wyznaczonego czasu. Jeśli tego nie uczyni oddaje mecz walkowerem wynikiem
3 : 0. Jeśli zespół nie jest w komplecie musi mieć co najmniej czterech zawodników wygrywa zespół przeciwny wynikiem 3:0. W turnieju obowiązuje zasada fair play i kulturalnego zachowania się. Życzę wszystkim wspaniałej zabawy i sukcesów sportowych.