Turniej Piłki Siatkowej Mieszanej

Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym drużyna wygrana przechodzi do dalszego etapu rozgrywek, drużyna przegrana odpada z rozgrywek. Harmonogram spotkań ustalany jest po losowaniu, które odbywa się w obecności uczniów na początku roku szkolnego. Drużyna klasowa może składać się z dowolej ilości uczniów z zachowaniem, że na boisku podczas gry muszą  być minimum trzy dziewczęta. Najlepiej jak zespół gra w układzie trzy dziewczeta i trzech chłopców. Zespół nie może mieć mniej niż sześć osób, mniejsza ilość zawodników dyskwalifikuje zespół z gry przez co oddaje on mecz walkowerem.
Mecze rozgrywane są według przepisów siatkówki jedyną zmianą jest zakaz odbijania piłki nogą. Gra toczy się do dwóch wygranych setów. Wygrywa zespół po zdobyciu dwóch setów ( do 25 punktów ) lub przy remisie po wygranym trzecim secie teibreku ( do 15 punktów ). Wygrana drużyna przechodzi do dalszego etapu z eliminacji do ćwierćfinału, półfinału i finału, przegrana drużyna odpada z rozgrywek. Finał rozgrywany jest w dniu sportu. Zespoły na mecze stawiają się punktualnie nie później jak 10 minut od wyznaczonego czasu gry w przeciwnym wypadku drużyna przegrywa walkowerem. Sala gimnastyczna jest mała i niska, nie posiada pełnowymiarowego boiska do siatkówki dlatego piłki odbite na własnej połowie boiska o sufit mogą być odbite dalej z zachowaniem trzech odbić. Mecz finałowy rozgrywany jest na pełnowymiarowym boisku szkolnym na dworze. Grajcie aby wygrać ale i dobrze sie bawić.

Wyniki rundy eliminacyjnej:

Powodzenia!!!
Kliknij, aby zobaczyć szczegółową tabelę wyników
Wyniki półfinałów :