Turystyka i rekreacja

20.09 - Braliśmy udział w rajdzie rowerowym Tour de Kalonka.

12.10 - Niedziela po południu - rozpoczął się start do rajdu pieszo- rowerowego, na którym biegała i jeździła na rowerach grupka z naszego gimnazjum.

Oferta wyjazdu na ferie przygotowana przez nauczycieli wychowania fizycznego:

Termin: 23.01 - 01.02.2009 cena wyjazdu 1500 zł + 80 euro karnet 6 dniowy (z ubezpieczeniem
)
Austria - Matrei
Miejscowość Matrei to główny ośrodek narciarski Tyrolu wschodniego. Turystów przyciągją tu nie tylko wspaniałe widoki i dziewicza natura, lecz również świetnie przygotowane trasy narciarskie.
Zakwaterowanie w hotelu młodzieżowym Muhlenhof położonym 100 m od dolnej stacji kolejki. Pokoje wieloosobowe oraz pokoje 2 osobowe dla kadry. Położenie hotelu blislo centrumw w którym znajdują się lodowisko, tory saneczkowe, sale do squasha.
Region narciarski Kals/Matrei posiada ponad 110 km świetnie przygotowanych tras i jest jednym  pękniejszych rejonów w Alpach. Górna stacja kolejki leży na wysokości 2190 m npm.
Zapraszamy do wyjazu i wspólnej zabawy.