65 1560 0013 2026 0001 1543 0002

(z dop.: dla gimnazjum 15)

(więcej informacji znajdziecie Państwo na dole strony głównej)
Zawody Sportowe

30.09  Odbyły się mistrzostwa w Getbolu ( piłka nożna jedno osobowa ) reprezentowali naszą szkołę Łukasz Krasuski i Dominik Zając. Aż do ćwierćfinałów  dotarł  Dominik.

1
0.10 Aleksandra Karasińska, Aleksandra Kudelska, Adam Bednarek, Przemek Skowron reprezentowali Łódź w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach  w biegach przełajowych w Uniejowie, najlepiej pobiegł Adam był 53 naponad 100 startujących.

11.10  W Lesie Łagiewnickim odbyły się zawody w biegach na orientację pod nazwą "Orientuj sie i licz". Nasz patrol w składzie Łukasz Witczak, Mateusz Wiśniewski, Michał Bartosiewicz zajął 6 miejsce a Luiza Kulisiewicz, Marta Małagocka, Martyna Danych 17 miejsce.

15.10
W parku 3 maja odbyły się mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych dziewczęta w składzie Karolina Grzywińska, Aleksandra Kudelska, Ola Tomassy, Basia Majewska, Weronika Walczak, Nelly Malinowska Julia Sołek, Magda Kowalska, Marysia Niżnikowska, Ola Karasińska, Joanna Jacaszek, Maria Galisz zajęły 10 miejsce a sztafeta chłopców w składzie Adam Bednarek, Przemysław Skowron, Wawrzyniec Kozieł, Kamil Grzybowski, Sławomir Kutner, Karol Borowiec, Patryk Pomykalski, Bartosz Leczycki, Rafał Kamiński, paweł Plichta, Ernest Czarnecki, Piotr Urbanek, Michał Jędrzejczak zajęła również 10 miejsce.

28 - 29.10  byliśmy organizatorami eliminacji mistrzostw Łodzi grupy B, w której grała również nasza drużyna. Po ambitnej i wyrównanej grze wszystkich zespołów nasz zespół uplasował się na 4 miejscu co nie dało mu awansu do finałów.

22 - 30.10
reprezentacja naszego gimnazjum rozegrała pięć spotkań w eliminacjach mistrzostw Łodzi w piłke nożną chłopców. Po jednym wygranym meczu i remisie uplasowała się na 4 miejscu w swojej grupie i nie awansowała do dalszych rozgrywek.

8.11  ( w sobotę ) wielki sukces naszej ekipy w zawodach na orientację "Złota Igła". Patrol Michał Bartoszewicz, Mateusz Wiśniewski zdobyli 1 miejsce a drugi patrol Aleksandra Beer, Nina Wojtczuk, Ernest Czarnecki zajął 2 miejsce.

15.11 ( sobota ) kolejny sukces w biegach na orientacje tym razem nasze patrole znakomicie zdetronizowały przeciwników w Mistrzostwach Łodzi w nocnych biegach na orientację.1 miejsce dla Michała Bartoszewicza i Mateusza Wiśniewskiego, 2 miejsce dla Aleksandry Beer i ErnestaCzarneckiego a 3 miejsce dla Wawrzyńca Kozieł i Michała Jędrzejczyka.

18.11 - 20.11 do finałów Mistrzostw Łodzi w koszykówce chłopców awansował zespół naszego gimnazjum po zwycięstwach nad zespołami gimnazjum nr17, gimnazjum nr 18 i drugim zespołem gimnazjum nr 11.
Skład naszego zespołu  Witczak Jakub, Barański Mateusz, Majewski Marcin, Bobeff Bogumił, Bednarek Adam, Wawrzyniec Kozieł, Jędrzejczyk Michał, Sobkiewicz Maciej, Chmielewski Stanisław, Wesołowski Juliusz, Jankowski Krzysztof, Piątkowski Bartek.

24.11
 na strzelnicy przy ul. Konstantynowskiej w Szkolnej Lidze Strzeleckiej - mistrzami Łodzi  w strzelectwie zostali Gaponiuk Konrad, Jaruga Maciek, Filipiak Michał, Szczygieł Michał

26.11- 27.11 w Mistrzostwach Łodzi w tenisie stołowym nasze dziwczyny Magda Kowalczyk i Ewa Gaj zdobyły 5 miejsce.